O Play-Doh

trojobrazek

 

Co je Play-Doh

Hmota Play-Doh je opakovaně použitelná inteligentní plastelína číslo 1, s více než 100 miliony nádob vyrobených každý rok. Play-Doh je vhodná pro vyrábění s dětmi mladšího školního věku. Play-Doh v dětech probouzí fantazii a kreativitu. Během hraní si děti užijí spoustu legrace a přitom přirozeně rozvíjejí své motorické dovednosti. Modelovací hmota Play-Doh se uchovává v plastových kelímkách a je doplněna mnoha různými hracími sety pro ještě větší zábavu a rozvíjení dětské hravosti a nápaditosti.

 

Hmota Play-Doh je určena pro opětovné používání. Výtvory svých dětí uchováte tak, že je necháte přes noc ztvrdnout. Chcete-li obnovit jemnost hmoty Play-Doh, zkuste do ní postupně přidávat po kapkách vodu a zapracovávat ji do hmoty tak, aby se zvlhčila. Můžete také zkusit zabalit hmotu Play-Doh ve vlhkého papírového ubrousku, vrátit ji do nádoby a nasadit víčko. Nechte působit přes noc.

 

Čištění a úklid

Při pokusu o odstranění hmoty Play-Doh z koberce, tkaniny nebo čalounění NEPOUŽÍVEJTE horkou vodu nebo jakékoli čisticí prostředky, protože hmotu rozpustí a ta půjde hůře odstranit. Chcete-li odstranit hmotu Play-Doh z koberce nebo textilie, nechte ji zcela vyschnout a pak odstraňte tvrdým kartáčem nebo vysavačem. Hmotu uchovávejte uzavřenou v kelímku s víčkem. Pokud ji necháte na vzduchu, hmota Play-Doh časem vyschne.

Více o čištění

Více o složení