Tvořivé hračky

Hasbro1 390

 

Tvořivé hračky Play-Doh

Nejlepší hračka pro děti je plastelína Play-Doh!

Víte, které hračky jsou super? No přece ty, které mění tvar! Naše inteligentní plastelína Play-Doh tohle umí, dokonale se přizpůsobí vaší představivosti a nadchne malé děti pestrými duhovými barvami.

Plastelína Play-Doh je hračka vhodná pro děti i miminka od 3 let, ale vyřádí se s ní i šikulové 4 letí, 5 letí a dokonce i 6 letí! Vhodná pro malé holčičky i kluky, jelikož naše rozmanité hrací soupravy se líbí jak malým princeznám, tak neposedným loupežníkům.

Známe děti, pořád někde poletují a vymýšlejí „skopičiny“. Interaktivní hračky z plastelíny Play-Doh jim umožní se vyřádit a vytvořit něco nového! Podívejte se se svým nejmladším, jaké kreativní hračky by se mu nejvíce zamlouvaly! Náš web je barevný, plný obrázků a dětem se bude líbit, takže si ho klidně posaďte na klín a vybírejte společně.

 Dětem se nemůže nic stát

Inteligentní plastelína Play-Doh není jenom chytrá hračka, ale také zdravotně nezávadná, je totiž vyrobena z vody, mouky a soli, takže pokud si váš drobeček uzobne z plastelínového borůvkového koláče za vašimi zády, nemůže se mu nic stát. Samozřejmě plastelína není v žádném případě primárně určena k jídlu.

Podporují kreativitu

Ať už je to tvoření neobvyklých tvarů, míchání nových barevných kombinací, či výroba bláznivých účesů a doplňků k našim postavičkám z hracích setů, chytrá plastelína Play-Doh tohle vše bez problému zajistí. Je to na vás, objevujte nové způsoby jak si hrát!