Play-Doh Academy

pldacademy

 

Play-Doh Academy je vzdělávací projekt pro mateřské školky a děti od 3 do 6 let, který je zaměřený na rozvoj kreativního myšlení dětí a jejich obratnost v předškolním věku.

Každá mateřská školka, která se zapojí do tohoto projektu získá mnoho výhod, jako jsou:

– zvýhodněné nabídky na výrobky Play-Doh. Tato nabídka nebude pouze pro školky samotné, ale mohou jí využít i rodiče dětí (právě prostřednictvím školky)
– pravidelné odborné rady jak vzdělávat děti pomocí Play-Doh
– nápady a návody jak tvořit s dětmi
– zábavný program pro školky s Play-Doh týmem za zvýhodněnou cenu
– soutěže a pozvánky na naše akce zdarma
– aktuální informace o tom, co nového ve světě Play-doh Academy

 

Všechny tyto výhody získá mateřská školka registrací do Play-Doh Academie, kterou provedete jednoduše vyplněním formuláře zde. Po této registraci se mateřská školka stává členem a má svůj vlastní profil v Play-Doh Academii.

 

Pokud se mateřská školka zaregistruje, může si objednat náš Play-Doh tým, který bude mít pro děti připravený pestrý program, přímo k sobě do školky. Všechny hrací sety a kelímky Play-Doh, které s sebou Play-Doh tým přinese, mateřské školce zůstanou, a navíc každé dítě si odnese pěkný dárek.

Náš Play-Doh tým je možné si objednat pouze za cenu produktů, které s sebou tým pro mateřskou školku přiveze. Další možností je Play-Doh tým získat úplně zdarma, a to nákupem Play-Doh výrobků. Kolik toho vaše školka již nakoupila a za jak dlouho dosáhne možnosti objednat si Play-Doh tým zdarma, to můžete sledovat po přihlášení přímo na stránkách playdohacademy.cz, kde se vám vaše nákupy budou sčítat.

Samozřejmostí je, že každá registrovaná školka bude informována o všech Play-Doh Academy akcích a soutěžích, kterých se následně může zúčastnit.